Kolonie Roztocze

Obóz rowerowo – kajakowy 2024

Title:

Description:

Obóz rowerowo – kajakowy 2024

Ośrodek szkoleniowo – wypoczynkowy Kraina nad Tanwią, Żary 26, 23-424 Biszcza
Obóz rowerowo - kajakowy 2024

Miejsce:

Ośrodek szkoleniowo – wypoczynkowy Kraina nad Tanwią, Żary 26, 23-424 Biszcza

Termin: 22-31 lipca 2024

Wiek: 10-16 lat

Jaki jest

Obóz rowerowo - kajakowy?

Obóz rowerowo – kajakowy to ciekawy sposób spędzenia wakacji. To aktywny wypoczynek dla każdego, kto lubi spędzać czas aktywnie, biorąc udział w wyprawach rowerowych i kajakowych, jak i również leżakując na plaży. Codzienne spływy kajakowe i wycieczki rowerowe to super przygoda i zabawa. Taka forma aktywności pozwala wyrobić i doszlifować charakter, uczy pokory, systematyczności i przezwyciężania własnych słabości. Dla osób głodnych wrażeń przygotowaliśmy także mnóstwo innych aktywności, między innymi udział w grach paintball, archery tag, zajęciach survivalowych i wielu innych. Podczas wyjazdu zadbamy o Wasze zdrowie, uczestnicząc w przeróżnych aktywnych zajęciach integracyjnych. Zrelaksujemy się nie tylko na plaży, ale także przy ognisku śpiewając przeróżne piosenki w towarzystwie wszystkich uczestników obozu. Dla aktywnych uczestników proponujemy udział w zajęciach rekreacyjnych m. in. wyprawy kajakowe, czy rowerowe.


Obóz rowerowo kajakowy to połączenie aktywnego wypoczynku z odprężeniem i relaksem. Przeznaczone zarówno dla młodszych, jak i starszych uczestników są idealnym sposobem na spędzenie wakacji wśród rówieśników. Podstawowy program obozowy wypełnią rozmaite aktywności dodatkowe tj. noce filmowe, udział w sportach drużynowych takich, jak siatkówka, piłka nożna, czy koszykówka.

Formularz zapisowy


Program

Obozu rowerowo - kajakowego

Obowiązkowy kask rowerowy!

A także:

Co zawiera cena?

Galeria zdjęć:

Co nas różni od innych?

Korzystamy z markowego, nowego oraz sprawdzonego sprzętu. Sprzęt jest naszą własnością. Wszelkie zaistniałe usterki są natychmiastowo naprawiane przez wykwalifikowaną kadrę.

Dysponujemy młodą, pełną energii kadrą z wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą.

Na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim bezpieczeństwo uczestników.

Zajęcia organizowane są na najwyższym poziomie oraz z zachowanym pełnym profesjonalizmem.

Zawsze pamiętamy, że to my jesteśmy dla uczestników — nie oni dla nas! Liczy się niezapomniana oraz bezpieczna zabawa!

Brak ukrytych kosztów, wszystkie atrakcje są zawarte w cenie!

Rozpoczęcie i zakończenie

Obóz rowerowo-kajakowy jest organizowany w Ośrodku wypoczynkowym Kraina nad Tanwią, Żary 26, 23-425 Biszcza.

Rozpoczęcie obozu odbywa się pierwszego dnia turnusu o godz. 13:00. Pierwszym posiłkiem tego dnia jest obiad około godziny 14:00. Zakończenie obozu odbywa się ostatniego dnia turnusu do godz. 15:00 (po obiedzie).

Godzina zakończenia (tj. do godz. 15:00) dotyczy wszystkich uczestników. W przypadku uczestników odbieranych osobiście przez rodzica/opiekuna prawnego, zakończenie trwa do godz. 15:00. W określonych sytuacjach, po uprzednim kontakcie przez rodzica/opiekuna prawnego, istnieje możliwość wydłużenia godzin odbioru nawet do godzin wieczornych. Zwracamy uwagę na fakt, że ze względu na późniejszy odbiór dziecka przez rodzica/opiekuna prawnego, organizator nie zapewnia dodatkowego wyżywienia w tym dniu. Istnieje natomiast możliwość skorzystania z restauracji dostępnej na terenie ośrodka.

Po przybyciu na ośrodek uczestnicy udają się do budynku recepcji, gdzie odbywa się rejestracja. Osoby, które wcześniej nie wysłały wymaganych dokumentów do biura, obowiązkowo muszą je dostarczyć w momencie przybycia na obóz.

Co należy ze sobą zabrać?

Cena 2200 zł zawiera:

Warunkiem rezerwacji jest wplata zaliczki w wysokości 500 zł na konto nr 61 1320 1537 4657 6440 3000 0001 do dnia 15 maja 2024 roku, tytułem “Kolonia letnia, Imię i Nazwisko uczestnika”. Po wpłacie zaliczki prześlemy wszystkie niezbędne dokumenty.

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI MIEJSC!!

Dane organizatora:

Świat Turystyki Dziecięcej Biuro Podróży
Ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy Kraina nad Tanwią
Żary 26, 23-425 Biszcza

www.kolonieroztocze.pl, Tel. 662 238 850, Email. poczta@nadtanwia.pl