Kolonie Roztocze

Kolonia Baardzo Aktywna!

Title:

Description:

Kolonia Baardzo Aktywna!

Ośrodek szkoleniowo – wypoczynkowy Kraina nad Tanwią, Żary 26, 23-424 Biszcza
Kolonie letnie dla dzieci

Miejsce:

Ośrodek szkoleniowo – wypoczynkowy Kraina nad Tanwią, Żary 26, 23-424 Biszcza

Termin: 22-31 lipca 2024

Wiek: 7-16 lat

Jaka jest

Kolonia Baaardzo Aktywna?

Kolonia Baardzo Aktywna to ciekawy sposób spędzenia wakacji. To kolonia dla każdego, kto lubi spędzać czas aktywnie, biorąc udział w wyprawach rowerowych, kajakowych, jak i również leżakując na plaży. Dla osób głodnych wrażeń przygotowaliśmy udział w grach paintball, archery tag, zajęciach survivalowych i wielu innych. Podczas wyjazdu zadbamy o Wasze zdrowie, uczestnicząc w przeróżnych aktywnych zajęciach integracyjnych. Zrelaksujemy się nie tylko na plaży, ale także przy ognisku śpiewając przeróżne piosenki w towarzystwie wszystkich uczestników obozu. Dla aktywnych uczestników proponujemy udział w zajęciach rekreacyjnych m. in. wyprawy kajakowe, czy rowerowe.

Kolonia Baaardzo Aktywna to połączenie aktywnego wypoczynku z odprężeniem i relaksem. Przeznaczone zarówno dla młodszych, jak i starszych uczestników są idealnym sposobem na spędzenie wakacji wśród rówieśników. Podstawowy program obozowy wypełnią rozmaite aktywności dodatkowe tj. noce filmowe, udział w sportach drużynowych takich, jak siatkówka, piłka nożna, czy koszykówka.

Formularz zapisowy


Program

Baaardzo Aktywnej Kolonii

A także:

Co zawiera cena?

Galeria zdjęć:

Co nas różni od innych?

Korzystamy z markowego, nowego oraz sprawdzonego sprzętu. Sprzęt jest naszą własnością. Wszelkie zaistniałe usterki są natychmiastowo naprawiane przez wykwalifikowaną kadrę.

Dysponujemy młodą, pełną energii kadrą z wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą.

Na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim bezpieczeństwo uczestników.

Zajęcia organizowane są na najwyższym poziomie oraz z zachowanym pełnym profesjonalizmem.

Zawsze pamiętamy, że to my jesteśmy dla uczestników — nie oni dla nas! Liczy się niezapomniana oraz bezpieczna zabawa!

Brak ukrytych kosztów, wszystkie atrakcje są zawarte w cenie!

Rozpoczęcie i zakończenie

Kolonia jest organizowana w Ośrodku wypoczynkowym Kraina nad Tanwią, Żary 26, 23-425 Biszcza.

Rozpoczęcie kolonii odbywa się pierwszego dnia turnusu o godz. 13:00. Pierwszym posiłkiem tego dnia jest obiad około godziny 14:00. Zakończenie kolonii odbywa się ostatniego dnia turnusu do godz. 15:00 (po obiedzie).

Godzina zakończenia (tj. do godz. 15:00) dotyczy wszystkich uczestników. W przypadku uczestników odbieranych osobiście przez rodzica/opiekuna prawnego, zakończenie trwa do godz. 15:00. W określonych sytuacjach, po uprzednim kontakcie przez rodzica/opiekuna prawnego, istnieje możliwość wydłużenia godzin odbioru nawet do godzin wieczornych. Zwracamy uwagę na fakt, że ze względu na późniejszy odbiór dziecka przez rodzica/opiekuna prawnego, organizator nie zapewnia dodatkowego wyżywienia w tym dniu. Istnieje natomiast możliwość skorzystania z restauracji dostępnej na terenie ośrodka.

Po przybyciu na ośrodek uczestnicy udają się do budynku recepcji, gdzie odbywa się rejestracja. Osoby, które wcześniej nie wysłały wymaganych dokumentów do biura, obowiązkowo muszą je dostarczyć w momencie przybycia na obóz.

Co należy ze sobą zabrać?

Cena 1950 zł zawiera:

Warunkiem rezerwacji jest wplata zaliczki w wysokości 500 zł na konto nr 61 1320 1537 4657 6440 3000 0001 do dnia 15 maja 2024 roku, tytułem “Kolonia letnia, Imię i Nazwisko uczestnika”. Po wpłacie zaliczki prześlemy wszystkie niezbędne dokumenty.

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI MIEJSC!!

Dane organizatora:

Świat Turystyki Dziecięcej Biuro Podróży
Ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy Kraina nad Tanwią
Żary 26, 23-425 Biszcza

www.kolonieroztocze.pl, Tel. 662 238 850, Email. poczta@nadtanwia.pl